deratyzacja

Deratyzacja – tępienie szczurów i myszy w Warszawie

Szczury są najliczniejszym szkodnikiem gniazdującym wśród ludzi, a przy tym inteligentnym, uczącym się omijać bezpośrednie zagrożenie. Ich odchody, a także wszystko, co po sobie zostawiają, są groźne oraz chorobotwórcze dla człowieka. Można je spotkać w budynkach gospodarczych, stodołach, piwnicach, korytarzach, przewodach wentylacyjnych, śmietnikach, altanach i wszędzie tam, gdzie zyskają dostęp do pożywienia. Szczury przeciskają się przez najmniejsze otwory, budując gniazda w trudnodostępnych miejscach. Z tego powodu w DEZERT oferujemy skuteczną deratyzację dla Klientów z Warszawy oraz okolic.

Deratyzacja w Warszawie – dlaczego zwalczanie szczurów jest tak ważne?

Ślady bytowania szczurów można zauważyć bez trudu – brzydki zapach, ślady moczu, odchody, resztki jedzenia, wygryzione dziury i przegryzione przewody to najpowszechniejsze z nich. Gdy natkniemy się na żywe gryzonie, w sytuacji zagrożenia mogą również dotkliwie pogryźć. Słabsze, padnięte osobniki stanowią zaś poważne zagrożenie epidemiologiczne. Nasza oferta deratyzacji w Warszawie dotyczy nie tylko szczurów, ale też myszy. Choć mniejsze i nie tak agresywne, są równie uciążliwym oraz groźnym szkodnikiem.

Skuteczne usuwanie szczurów i myszy – deratyzacja w Warszawie oraz okolicach

Działania z zakresu deratyzacji muszą być przeprowadzane ze znajomością zachowań i zwyczajów szczurów oraz myszy. Powinny być to również zabiegi długofalowe, opierające się na stałej kontroli, a także analizie. Firma DEZERT w Warszawie zapewni profesjonalne podejście do każdego przypadku, opierając się na bogatym doświadczeniu. Zajmiemy się nie tylko eliminacją całej populacji, ale też wyprowadzeniem ich ze wskazanego obszaru. Przy deratyzacji szczurów wymagane jest czasem dodatkowe zastosowanie dezynfekcji i dezodoryzacji, aby pozbyć się substancji chorobotwórczych oraz zlikwidować nieprzyjemne zapachy. DEZERT w Warszawie przeprowadza wizję lokalną, analizując wszelkie zagrożenia zgodnie z systemem HACCP i starannie planując zabieg.

Metody deratyzacji szczurów stosowane przez specjalistów z Warszawy

Stosujemy środki, które odstraszają szczury i myszy z okolicy, zniechęcają do bytowania w niej oraz zapobiegają rozprzestrzenianiu się gryzoni na większy obszar. Używamy różnorodnych trutek dostosowanych do terenu, a także wielkości populacji lub żywołapki, które pozwalają wyłapać żywe osobniki. Trutki wykładamy w specjalnie do tego przeznaczonych karmnikach i stacjach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed kontaktem z dziećmi oraz pobraniem z nich substancji przez zwierzęta domowe. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam dobrać najskuteczniejsze środki i rozwiązania. Potrzebujesz deratyzacji w Warszawie albo okolicy? Skorzystaj z naszej oferty likwidacji szczurów!