Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zapewnia rzetelne ukierunkowanie do każdej ze spraw. Obszar usług prawniczych, z których można skorzystać w jej biurze zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Interesanci, jacy zamierzają dokładnie dowiadywać się, co będzie dla nich dostępne, mogą odnaleźć istotne wiadomości na stronie internetowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jest rótwnież członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Własną kancelarię ma od przeszło dekady, co przynosi pewność klientom, iż niezależnie od faktu, jak bardzo skomplikowana jest ich sprawa, będzie można sobie z nią poradzić. Ukierunkowana jest ona do wszystkich z stuprocentowym zaangażowaniem, zawsze dobierając stosowny przebieg zdarzeń prawa dla konkretnej sprawy. Ze względu na niemałe doświadczenie pracownicze, kierują się do niej zleceniodawcy z różnymi kwestiami. Adwokat Tarnów ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim a także Szkołę Prawa Francuskiego. Od kilku lat pracuje ona także jako prawnik dla biznesu w jednej z dużych spółek deweloperskich w Krakowie, zajmując się problematyką obrotu lokalami a także obsługiwaniem wspólnot mieszkaniowych. Z tego powodu w obrębie tej tematyki może ona także pomagać zleceniodawcom, jacy się do niej kierują. Jeśli ktokolwiek tego potrzebuje, to oferowana jest również współpraca w języku angielskim. Rzetelna pomoc prawnicza jest wykonywana przez cały czas postępowania sądowego. Ekspertka dba o to, aby interesanci lepiej rozumieli skomplikowane zapisy prawa, a więc na bieżąco objaśnia klientom w zrozumiałym języku, czego mogą się spodziewać. Ponadto prowadzi na własnej stronie bloga tematycznego, gdzie na konkretnych z przykładów tłumaczy kwestie z wielu dziedzin prawniczych. To przekonuje interesantów, ukazując im, iż mają do czynienia z osobą wartą zaufania. +Artykuł Sponsorowany+

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zapewnia rzetelne ukierunkowanie do każdej ze spraw. Obszar usług prawniczych, z których można skorzystać w jej biurze zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Interesanci, jacy zamierzają dokładnie dowiadywać się, co będzie dla nich dostępne, mogą odnaleźć istotne wiadomości na stronie internetowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jest rótwnież członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Własną kancelarię ma od przeszło dekady, co przynosi pewność klientom, iż niezależnie od faktu, jak bardzo skomplikowana jest ich sprawa, będzie można sobie z nią poradzić. Ukierunkowana jest ona do wszystkich z stuprocentowym zaangażowaniem, zawsze dobierając stosowny przebieg zdarzeń prawa dla konkretnej sprawy.

Ze względu na niemałe doświadczenie pracownicze, kierują się do niej zleceniodawcy z różnymi kwestiami. Adwokat Tarnów ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim a także Szkołę Prawa Francuskiego. Od kilku lat pracuje ona także jako prawnik dla biznesu w jednej z dużych spółek deweloperskich w Krakowie, zajmując się problematyką obrotu lokalami a także obsługiwaniem wspólnot mieszkaniowych. Z tego powodu w obrębie tej tematyki może ona także pomagać zleceniodawcom, jacy się do niej kierują. Jeśli ktokolwiek tego potrzebuje, to oferowana jest również współpraca w języku angielskim.

Rzetelna pomoc prawnicza jest wykonywana przez cały czas postępowania sądowego. Ekspertka dba o to, aby interesanci lepiej rozumieli skomplikowane zapisy prawa, a więc na bieżąco objaśnia klientom w zrozumiałym języku, czego mogą się spodziewać. Ponadto prowadzi na własnej stronie bloga tematycznego, gdzie na konkretnych z przykładów tłumaczy kwestie z wielu dziedzin prawniczych. To przekonuje interesantów, ukazując im, iż mają do czynienia z osobą wartą zaufania.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz