Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

HAUSm2: wykonywanie projektów a także budowa nowoczesnych domów kanadyjskich

HAUSm2 to marka projektująca a także budująca modernistyczne domy szkieletowe. Wiele lat obycia w projektowaniu obiektów z drewna w technologii szkieletowej powoduje, że poszczególne z projektów są godne dostrzeżenia. Samo portfolio znajdujące się na stronie www w 100% to ukazuje. Oferowane dom szkieletowy wyróżnia imponująca solidność, gdyż zrobione są z najlepszych jakościowo materiałów, a konstrukcja wykonana jest z troską o najmniejsze detale.

Standardowa oferta obejmie wybudowanie domu z tego typu elementami, jakie podnoszą tak samo bezpieczeństwo budynku, ale też jego codzienny komfort użytkowania. Każda inwestycja jest potraktowana indywidualnie, co szczególnie zachęca zleceniodawców. Użyte rozwiązania technologiczne a także ogromna baza wiedzy osób zatrudnionych we wskazanej firmie powodują, iż dom szkieletowy można w pełni dostosować do swoich potrzeb, zmieniając go na wiele sposobów. I to właśnie wyróżni wskazaną firmę wśród marek z konkurencji.

Domy o konstrukcji modułowej takiego typu wybudowane są bardzo prędko, są energooszczędne, plus są komfortowe dla domowników. Do budowy wykorzystywane jest drewno konstrukcyjne czterostronnie strugane. Pokrycie na ścianach zewnętrznych wykonano z płyty otwartej dyfuzyjnie, co pozwoli uniknąć wykorzystania płyty kompozytowej o orientowanych wiórach płasko prasowanej. Propozycja deweloperska HAUSm2 uwzględnia domy szkieletowe: wyłącznie z parterem, piętrowe oraz rekreacyjne. Domy parterowe są doskonałym wyjściem dla osób, które chcą uniknąć chodzenia po schodkach i będzie zależeć im na wglądzie do wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie.

Domy piętrowe mają mniejszą strefę zabudowy i rozdzielone są na strefę do spędzania czasu w ciągu dnia na parterze oraz na część nocną z pomieszczeniami na poddaszu. Czymś możliwym jest także zamawianie budynków rekreacji indywidualnej, do 70 m2 zabudowania. Nad każdym z projektów czuwa kierownik budowy, a teren działania przedsiębiorstwa to przede wszystkim południowa część Polski.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz