Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Podstawowe wiadomości na temat szałwii białej

Właściwości lecznicze białej szałwii były już dawno potwierdzone w badaniach naukowych. Można o nich czytać także na stronie GoldenTeacher. Zioło to działa jako antyoksydant, jak i wspomagająco w leczeniu różnych chorób bakteryjnych i wirusowych. biała szałwia jest w stanie uwolnić również jony ujemne, neutralizujące jony dodatnie obecne w powietrzu. Mogą one pochodzić przykładowo z pleśni lub z sierści zwierząt udomowionych. Z tego względu też minimalizuje niebezpieczeństwo pojawienia się chorób związanych z układem oddechowym albo uczuleń.

Pozytywny wpływ białej szałwii potwierdzony jest w licznych badaniach uniwersyteckich. Okazało się, że biała szałwia może być pomocna w profilaktyce chorób wywołujących nowotwór. Posiada również działanie zmniejszające stany zapalne a także przeciwbakteryjne. Niektóre z badań wskazały też, iż w roślinie tej można znaleźć związki chemiczne biorące odpowiedzialność za zminimalizowanie stresu oraz polepszenie nastroju. Jeżeli zapali się kadzidło w sypialni, to można uwolnić się od napięcia i od niepokojów. Można też dostrzec polepszenie, jeżeli chodzi o jakość snu.

W serwisie podane jest także, w jakich miejscach białą szałwię można zakupić. Są to: sklepy zielarskie, punkty sprzedaży oferujące wyroby z aromaterapii, a także sklepy ezoteryczne. Liście białej szałwii są związane w pęki, a więc wystarczy je umieścić w naczyniu odpornym na ogień oraz podpalić. Biała szałwia ma słusznie przypisanych tak wiele wartościowych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz