Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabezpieczone transakcje wykonywane za pośrednictwem portalu 1688

Bezpieczne transakcje przeprowadzane za pomocą portalu 1688 zachęcają polskich właścicieli firm do realizowania przywozu różnych towarów właśnie za pomocą wskazanego serwisu. Suma każdej transakcji, odnosząca się do na przykład co importować z chin zostaje zamrażana do chwili dotarcia asortymentu do magazynu 1688 i sprawdzenia, iż zawartość jest taka jak powinna być oraz niezniszczona. Jedynie po przejściu przez taką procedurę dostawca otrzymuje wypłatę. Jeśli zaś towar jest uszkodzony, jest odesłany, a pieniądze wracają do polskiego przedsiębiorcy.

Jest to wyjątkowo wygodne i pozwoli zaoszczędzić czas, ale też środki finansowe, gdyż wszystko odbywa się jeszcze na obszarze Chin, a nie w krajowym magazynie. Serwis zapewnia także bezpieczeństwo prawno – celne, co znaczy w praktyce, iż wszystkie kwestie formalne zostaną dopilnowane. Eksperci z podanej marki posiadają rozeznanie w bieżących zapisach prawnych oraz w kwestii procedur, dlatego nie trzeba się o jakiekolwiek formalności obawiać. Wszystkie wymagania dotyczące produktów takie jak certyfikaty, bądź oznaczenia załatwiają specjaliści z 1688. Działający legalnie importer wprowadza towar z Chin do obrotu na terenie Polski oraz w innych krajach UE. Polski przedsiębiorca może liczyć na tożsame zasady współpracy, jak gdyby współpracował również z przedsiębiorcą
z kraju. Nowocześnie opracowana platforma jest również łatwa w obsługiwaniu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz