Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co na posadzkę? Typy desek oraz paneli

Deska barlinecka jest wysokiej klasy posadzką złożoną z trzech warstw. Będzie ona w pełni wykonana z drewna i nie poddana żadnym przeróbką. W jej produkcji scalono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest odporna na wszelkie odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia izolacje akustyczną i termiczną. Największa zaleta tego typu podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Wolno ją stosować w pokojach dziecinnych i sypialniach. Oprócz sztampowej trzy warstwowej technologii, materiał ma również siedem warstw lakieru. Najpierw lakiery gruntujące, a później akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony przez promienie UV. Wszelkie trzy warstwy tej posadzki są wykonane z drewna.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a kolejna jest zależna od życzenia konsumenta. Możemy nawet zamówić panele podłogowe gruntownie surowe oraz sami je oporządzić – sprawdź panele podłogowe Kalisz. Po kilku latach użytkowania podłogę możemy rozebrać oraz poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować by kolejny raz uzyskać wysokiej klasy deskę barlinecką. Kiedy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas parę istotnych wyborów. Po pierwsze musimy wybrać klasę drewna z której posadzka będzie wykonana. Klasy bazowe to rustic, exclusive, natur, selekt oraz family. Następne rodzaje różnią się kontrastem, rozmiarem sęków oraz kolorystyką. Potem czeka nas wybór między deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz